Toptan Kanal   


ATB Ecza Deposu Türkiye’nin tüm illerindeki ecza depoları ve paydaşlarına ürün tedariki sağlamaktadır. Sahip olduğu distribütörlükler ile sektördeki paydaşları için tedarik noktası konumundadır.

 

İhracat


ATB tüm dünyada sağlık kalitesinin iyileştirilmesine aktif olarak katkıda bulunmaktadır. Uluslararası bazda ilaç ve tıbbi malzeme tedarikinde uzmanlaşmış olan depomuz, 56 ülkedeki müşterilerine 20.000’in üzerindeki ürünle tedarik sağlamaktadır. 

Sürekli artan ürün çeşitliliği, hızlı ve sağlam teslimat sağlaması, güvenilir altyapısı ile ATB tüm ihtiyaçlarınız için en yakın çözüm ortağınızdır.

İhracat faaliyetlerini yürütürken alanında uzman personel istihdam etmekte böylelikle ürünlerin en hızlı ve sorunsuz şekilde alıcı ülkeye ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Eczane Kanalı


ATB Ecza Deposu Türkiye’nin tüm illerindeki eczanelere ilaç, ilaç dışı ürünler, OTC, kozmetik, medikal ve eczane sarf malzemeleri de dahil olmak üzere 20bini aşkın sayıdaki çeşitlilikle üstün bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca birçok markanın distribütörlüğünü bizzat yaparak eczanelerin ilaç dışı ürünlerdeki gücünü koruma konusunda en büyük destekçi olarak çalışmaktadır.

Lojistik anlamda hem kendi araçlarıyla hem de kargo destekli sevkiyatlarıyla Türkiye’nin neresinde olursa olsun teslimat yapabilmektedir. Ankara içi aynı gün, diğer illerde en geç 2 iş gününde teslimat yaparak tüm müşterilerinin ürünlere uygun fiyatla ve hızlı bir şekilde ulaşma imkânı sunmaktadır.

 

Anne – Bebek Mağazaları


Anne Bebek ürünleri kategorisindeki distribütörlükleri ile mağazaların ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri portföyünde bulundurmaktadır. Bu sayede anne-bebek mağazaları için tercih edilen tedarik noktası konumuna gelmiştir.

Yüksek hacimli siparişlerde dahi aynı gün teslimat hizmeti veren ATB Ecza, Anne-Bebek Mağazalarının tüm boyutlardaki siparişlerini eksiksiz bir şekilde karşılamak için geniş ürün portföyü ile hizmete devam etmektedir.