ATB ECZA DEPOSU


ATB Ecza, 2014 yılında Ankara'da kurulmuş lisanslı bir ecza deposudur.

Hakkımızda


20 Yıllık Tecrübe ve Güven


ATB, Sektörde 20 yıl tecrübeye sahip bir ekip tarafından 2014 yılında Ankara'da lisanslı bir ecza deposu olarak kurulmuştur ve profesyonel yapısıyla kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

 Zaman içinde güçlenerek ve ürün çeşitliliğini artırarak 2017 yılında faaliyet alanlarına ihracatı da eklemiştir. Halihazırda 6500'ün üzerinde firmaya, 15000'in üzerinde eczaneye ve 56 ülkeye hizmet vermektedir.

 

 


Nitelikli kadro


Nitelikli kadrosuyla ilaç ve ilaç dışı ürünleri, Tıbbi malzemeleri ve birçok alanda müşterilerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamaktadır. Bünyesine kattığı kendi markaları ile daha kaliteli, daha güvenilir ve daha uygun fiyatlı ürünleri toplum sağlığına sunmaktadır.

 Bu noktada ilaç, ilaç dışı ürünler, OTC, kozmetik, medikal ve eczane sarf malzemeleri olmak üzere 20.000 ürün çeşidi ile Türkiye'nin ve Dünyanın her yerindeki müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. Ayrıca birçok markanın distribütörlüğünü yaparak müşterilerinin en büyük destekçisi olarak çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ


ATB Ecza Deposu olarak vizyonumuz, insan sağlığının en önemli unsur olduğu bu sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alandaki yerli ve yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini maksimum düzeyde çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

MİSYONUMUZ


ATB Ecza Deposu olarak misyonumuz, bulunduğumuz sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü kuruluşlardan biri olmak, ilaç ve ilaç dışı ürünlere erişim açısından müşteriler ile üreticiler arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile “İyi Dağıtım Metodu” ilkeleri doğrultusunda, en uygun fiyatlarla karşılamaktır.